Головна водна артерія м. Рівного знову у центрі уваги

London, м. Рівне

Картка проблеми

ID екопроблеми
PR658024194
Ціна
₴1
Тип:
вода
Статус:
Актуальні проблеми
Площа:
1 m2

Опис екопроблеми

Пристрасті над забрудненістю р. Устя та регулярним викидом мертвої риби на береги в останній період лише набирають обертів, адже на просте запитання: “Чому гине риба?” – відповіді ніхто дати не може. А заголовки: “Річка Устя знову повна мертвої риби” майоріють у місцевих ЗМІ мало не щомісяця.
Нагадаємо, цьогоріч перший мор риби зафіксували ще на початку червня біля стадіону Олімп. Традиційно, взяли аналізи води, однак конкретної причини гибелі риби так і не знайшли. Тоді ж у державній екологічній інспекції пояснили, що ймовірно, риба гине через цвітіння водоростей. Принаймні, так показали результати аналізів води. Екологи, в свою чергу, припускають, що одним із вагомих факторів гибелі риби може бути забрудненість річки. Адже вже декілька років поспіль р. Устя славиться не так рибою, як сміттям.
Обурюються забрудненням річки і ті, кому її подальша доля не байдужа. Про наболіле рівняни активно пишуть у місцеві ЗМІ, пишуть про те, чому Устю ніхто не чистить! Також у рівнян своя думка щодо забруднення водойми.

Фотографії проблеми

Карта

Контакти агента


Схожі екопроблеми

Актуальні проблеми
  • Площа:
    3000 m2
Актуальні проблеми
₴100,000

Поверхневе забруднення вод річок Хмельниччини

London, Хмельницький, Хмельницька область, Україна
  • Площа:
    80 km2
Актуальні проблеми