Острог перетворюється в місто-смітник.

London, Острог, Рівненська область, Україна

Картка проблеми

Ціна
₴300,000
Площа:
15 m2

Опис екопроблеми

Справжньою проблемою для містян є утилізація «сезонних» відходів. Дехто зібране листя й хмиз намагається спалити, але більшість просто викидає ці відходи поблизу сміттєвих баків, через що утворюються так звані стихійні звалища.
Однак відзначимо, що відповідно до Рішення виконкому Острозької міської ради «Про затвердження положення про міську інспекцію з благоустрою» від 25.03.2015 р. № 118 у місті функціює спеціальний орган ‒ міська інспекція з благоустрою, яка з-поміж іншого має право проводити рейди і перевірки територій та об’єктів міста щодо стану їхнього благоустрою, складати протоколи про порушення законодавства у сфері благоустрою для притягнення винних до відповідальності.
За санітарну очистку вулиць, тротуарів, парків (регулярне прибирання від сміття, побутових відходів, бруду, опалого листя, снігу та ін.) відповідає Острозьке комунальне підприємство «Водоканал».
Попри те, що заходи з вивезення сміття проводять, вони є рідкісними та неефективними. Крім того, відчуваючи власну безкарність, люди знову і знову в неналежних місцях створюють стихійні звалища.

Фотографії проблеми

Карта

Контакти агента


Схожі екопроблеми

Актуальні проблеми
Актуальні проблеми
₴1,000,000

Вирубка Голосіївського лісу

London, Голосіївський район
  • Площа:
    0.5 ha
₴5,000,000

Підвищення радіації природних вод Донбасу

London, Северский Донец, Луганская область, Україна
  • Площа:
    15000 km2